Двосторонній брелок "Богородиця".
На другому боці можна на вибір: "Архангел Михаїл", "Юрій Змієборець", "Святий Миколай Чудотворець".
Діаметр 31 мм. Матеріал нейзильбер,алюміній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ширина | 31 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Тип брелока | Нейзильбер |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Покриття | Без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴




